Angielski Kielce - szkoła językowa w Kielcach tylko z Best4You

Bestforyou jest profesjonalną szkołą języka angielskiego znajdująca się w Kielcach, w województwie świętokrzyskim. Szkoła ta zajmuje się organizowaniem wszelkiego rodzaju kursów i szkoleń z języka angielskiego. W swojej ofercie posiada zarówno szkolenia dla firm, jak i kursy dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. 

Bestforyou wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, wysokiej jakości metodyka nauczania, jak i atrakcyjne ceny. Ponadto szkoła w swojej ofercie gwarantuje dojazd pod wskazany przez klienta adres. Celem bestforyou jest zapewnienie kursantom umiejętności swobodnego komunikowania się w języku obcym, w sytuacjach zarówno codziennych, jak i takich, wymagających specjalistycznego bądź technicznego języka.

Angielski dla firm - Kielce

Szkoła posiada w swojej ofercie biznesowe szkolenia dla firm. W tej kategorii posiada szeroki zakres wyboru optymalnego dla każdego modelu nauczania. Spośród jej oferty mogą Państwo wybrać między innymi kurs przygotowujący do egzaminu LCCI – English for Business, w ramach którego kursanci nauczą się wielu rzeczy przydatnych w szeroko pojętym biznesie, takich jak biznesowe słownictwo, umiejętność negocjacji i wyrażanie własnej opinii w języku obcym, a także nabędą zdolność kreowania profesjonalnej korespondencji biznesowej.

Ponadto nauczą się również prowadzić rozmowy telefoniczne w języku angielskim na wysokim poziomie biznesowym. Firma oferuje również szkolenia dla firm, skupiające się na ogólnej nauce języka angielskiego, w których uczestnictwo ma za zadanie przełamać w kursantach strach przed mówieniem w języku obcym. W ofercie szkoły znajdziemy również kursy one-on-one, czyli szkolenia indywidualne, które są najbardziej efektywne i korzystne w nauce języka angielskiego.

Szkoła Bestforyou uwzględnia również potrzeby Państwa firmy i proponuje rozszerzenie nauki języka o dodatkowe elementy języka technicznego czy specjalistycznego.

Angielski dla dorosłych - Kielce

Kursy dla dorosłych organizowane przez szkołę przeznaczone są dla osób, które chcą nauczyć się języka angielskiego w celu samorozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Język angielski przydaje się na wielu różnych płaszczyznach życia ,w związku z tym warto skorzystać ze szkoleń oferowanych przez firmę. Szkoła bestforyou cechuje się elastycznością, co oznacza, że metodykę nauczania dostosuje do Waszych indywidualnych potrzeb, natomiast w harmonogramie zajęć uwzględni Państwa dyspozycyjność, gwarantując również dojazd do każdego wskazanego przez Państwo miejsca, do firmy bądź do Waszego domu.

Ponadto swoją ofertę wzbogaca o praktyczne elementy języka angielskiego, więc w kursie mogą znaleźć się zagadnienia przydatne na wyjazdach zagranicznych, jak i w czasie podróży. Kurs zostaje wtedy uzupełniony o dodatkowe słownictwo charakterystyczne dla takich miejsc jak lotniska, porty, dworce kolejowe oraz hotele.

Na stronie bestforyou mogą Państwo znaleźć także różnorodny wachlarz kursów dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. W ofercie znajdują się kursy również przygotowujące dziecko do wyżej wspomnianego testu LCCI, kursy, które pomogą ośmielić się i przełamać w sobie strach przed porozumiewaniem się w obcym języku, oraz także kursy indywidualne, podczas których Wasze dziecko uczy się języka w swobodnej rozmowie ze swoim wykładowcą. Jeżeli mowa o kursach dla dzieci ważne jest również to, że szkoła proponuje przeprowadzanie zajęć w formie zabawy, w atmosferze przyjaznej i beztroskiej oraz profesjonalne podejście do dzieci, które zapewniają im wykwalifikowani pedagodzy. 

Kursy dla dzieci prowadzone są przez wykładowców mających odpowiednie podejście do zarówno starszych, jak i najmłodszych dzieci, a stosowana przez nich metodyka pozwala łatwo i z zainteresowaniem wejść w świat języka obcego, a także zapewnia większe chęci i mniej obaw przed nauką angielskiego w przyszłości.

Best4You - Angielski - Kielce

Szkoła bestforyou jest bardzo dobrym wyborem dla każdego, ponieważ oferuje zarówno naukę języka jak najbardziej ogólnego, przydatnego w różnorodnych sytuacjach życiowych, jak i w konkretnych sytuacjach zawodowych. Na stronie szkoły możemy znaleźć również liczne preferencje na temat stosowanych przez nią szkoleń i kursów.

Szkoła opiera się na rozpoznawalnych i cenionych podręcznikach Oxford University Press, materiałach zarówno dźwiękowych, jak i wideo, a także autorskich repetytoriach. Ponadto zapewnia swoim kursantom naukę tylko i wyłącznie podczas kursów co oznacza, że nie stosuje żadnych zadań domowych, w związku z tym nie jest potrzebna dodatkowa nauka poza szkoleniami. Po ukończeniu kursu szkoła zapewnia odpowiednie certyfikaty.